Tervetuloa yhdistyksemme sivuille!

Olemme perustaneet KäenJälki ry:n ylläpitämään Suomenniemen pitäjän elinvoimaisuutta. Erityishuomio on perheiden, koulun ja yrittäjien hyvinvoinnissa. Haluatko jäseneksi, jäsenmaksu on 5€/vuosi. Yhdistyksen tilinumero FI83 4165 0010 0456 83. Kiitos!

Pääset tästä yhdistyksemme ylläpitämälle Suomenniemen KäenTori sivulle. KäenTorille on koottu Suomenniemellä myytävänä olevat asunnot, tontit ja kesämökit. Mikäli sinulla on itselläsi myytävä kohde, lisätietoja saat p. 050 56 12314 tai sähköpostitse kaenjalki@gmail.com.

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s